19

Sunday, August

E-learning kursy językowe za granicą dla firm Warszawa, Lublin

Laboratorium wzorcujące
 /  /  /  / Laboratorium wzorcujące
Laboratorium wzorcujące

Laboratorium wzorcujące

Laboratorium wzorcujące
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

laboratorium-wzorcujace-5Każde laboratorium wzorcujące zajmujące się testowaniem i kalibracją musi posiadać akredytację. Wśród usług świadczonych przez takie instytucje znaleźć można na przykład usługę wzorcowania przyrządów związanych z pomiarami wielkości elektrycznych.
Każdy wykonana usługa poświadczona jest wydaniem świadectwa wzorcowania, które jest dokumentem potwierdzającym zgodność parametrów zadeklarowanych przez producenta z normą krajową, z określeniem niepewności pomiaru. Laboratorium wzorcujące testuje przyrządy pod kątem zgodności z parametrami określonymi przez producentów, które są wymienione, na przykład, w instrukcji obsługi. Jeśli dokument w specyfikacji technicznej nie jest wliczony w cenę, urządzenie nie może być badane w laboratorium.
Pomimo posiadania świadectwa kwalifikacyjnego osoba wykonująca pomiary wzorcowanym narzędziem powinna być absolutnie pewny, że jest ono w dobrym stanie technicznym. Pomiary wykonane niesprawnym miernikiem mogą przyczynić się do błędnej oceny, co w niektórych przypadkach może mieć nieprzyjemne skutki.

Tags: Fotodepilacja Żary, Szamba Betonowe Piaseczno, docieplenie granulatem Radom, balayage kraków, standy eliptyczne cena druku, Fotoodmładzanie żary, orienteering miejski na imprezę integracyjną, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, Tynk silikonowy Lakma, drążenie foremników, baront schody

About the author:

Related posts
Umywalka Simas Flow 88x50cm FL23, Umywalka Simas Evolution 70x49cm EVO11, Bidet wiszący Catalano Zero 55 1BS55N00, Bidet wiszący Catalano Star 1BSST00, wypożyczalnia igłofiltrów elastycznych, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz film instruktażowy, usługi dźwigowe żagań, płytki łazienkowe Apavisa, Miska stojąca WC Catalano Zero 45 1VP4500, gabloty ekspozycyjne - Paraga Centrum